← Powrót

Kosze na śmieci

Kosze na śmieci nie muszą zajmować dużo miejsca. Ważne, aby korzystanie z nich było proste i intuicyjne. W naszej ofercie znajdziesz produkty od topowych producentów, dzięki którym segregacja śmieci w domu lub w biurze nie będzie już stanowiła dla Ciebie problemu!
Czytaj więcej

Kosze na śmieci do domu – sprawdź naszą ofertę

Segregacja odpadów w Polsce jest obowiązkowa od stycznia 2020 roku. Aby ułatwić sobie to zadanie, warto zamówić komplet pojemników z różnobarwnymi pokrywkami. W sklepie Pafen przygotowaliśmy dla naszych klientów szeroki wybór koszy na śmieci do domu. W ofercie znajdziesz funkcjonalne kosze modułowe, które możesz stawiać jeden na drugim lub kosze z okrągłą podstawą i zamykaną, szczelną pokrywą, która skutecznie zatrzymuje zapachy. Na uwagę zasługują również pojemniki z uchwytami, kosze z obrotową klapą i modele wyposażone w specjalny pedał.

Czytaj więcej

Kosze na śmieci plastikowe są trwałe i estetyczne. Możesz je wygodnie przechowywać w domu lub na dworze. W asortymencie mamy wszystkie rodzaje pojemników. Znajdziesz u nas kosze na śmieci zamykane na plastik, papier, szkło, bioodpady i odpady komunalne. W zależności od potrzeb w Pafen możesz zamówić cały komplet pojemników lub tylko jedną, wybraną sztukę albo kompletny zestaw do segregacji śmieci.

Kosze na śmieci do kuchni – jaki model wybrać?

Segregacja śmieci wymusza na nas posiadanie co najmniej kilku pojemników na odpady. Zwykle trzymamy je w kuchni, dlatego warto zadbać o to, aby były wygodne w użytkowaniu i dobrze się prezentowały. W tym pomieszczeniu codziennie przygotowujesz posiłki. Nie można zatem pozwolić, aby z pojemnika na odpady wydobywały się przykre zapachy.

Kosze na śmieci do kuchni muszą mieć szczelną pokrywę, którą wystarczy jedynie odrobinę odchylić, żeby wyrzucić śmieci. Jednocześnie to ważne, aby otwór w pokrywie nie był za mały, ponieważ wówczas będzie Ci trudno umieścić w nim większe odpady. W naszym sklepie znajdziesz wiele ciekawych modeli o ergonomicznym kształcie, które znacząco ułatwią Ci systematyczne segregowanie odpadów.

Segregacja śmieci jeszcze nigdy nie była tak prosta!

Funkcjonalne kosze na śmieci do domu są dostępne w stonowanych kolorach, które idealnie komponują się z aranżacją wnętrza. Oferowane przez nas produkty nie rzucają się w oczy. Możesz je z łatwością dopasować do pomieszczenia urządzonego w stylu loftowym, skandynawskim lub glamour.

Mamy wiele ciekawych modeli o różnych pojemnościach w bardzo atrakcyjnych cenach. Sprawdź nasze propozycje i wybierz coś w sam raz dla siebie!

Wybierz język
  • Polski
  • English
  • Deutsch