← Powrót

Żółte kosze na śmieci na plastik

W tej kategorii znajdziesz żółte kosze na śmieci do segregacji plastiku. W asortymencie naszego sklepu dostępne są kosze, które wystarczają na zwyczajne potrzeby przeciętnego gospodarstwa domowego, jak również modele, dzięki którym można segregować odpady wytworzone w ramach prowadzonej działalności gospodarczej. Przejrzyj wszystkie dostępne opcje.
Czytaj więcej

Jak wyglądają kosze na plastik

Kosze do segregacji plastiku to modele, które zawsze posiadają charakterystyczny, żółty element. Najczęściej jest to klapa lub naklejka na jednym z boków. Ten znak rozpoznawczy umożliwia użytkownikom sprawną segregację odpadów z zachowaniem wymaganego przez prawo podziału.

Oferowane w naszym sklepie modele koszy na śmieci cechuje wyjątkowa trwałość, odporność na różnego rodzaju odkształcenia i uszkodzenia. Dzięki temu wybrany kosz, bez względu na przeznaczenie, będzie produktem, który zachowa świetny wygląd przez długi czas. Kosze na plastik można umieścić w dowolnym pomieszczeniu, na przykład w kuchni lub pomieszczeniu gospodarczym.

Czytaj więcej

Dopasuj kosz na plastik do własnych potrzeb

Umożliwiamy naszym klientom dopasowanie produktu do indywidualnych preferencji i upodobań. W ofercie umieściliśmy różne modele koszy do segregacji plastiku. Do najczęściej wybieranych należą wersje o pojemności 10, 25, 45 i 50 litrów.

Oprócz pojemności i charakterystycznego, żółtego elementu dla oznaczenia koszów na plastik, w ofercie naszego sklepu możesz wybrać pozostałe części obudowy w kolorze białym bądź czarnym.

Na szczególną uwagę zasługuje także fakt, że kosze mają pokrywę otwieraną wahadłowo. To klasyczne i popularne rozwiązanie. Inne modele są otwierane przy pomocy specjalnych pokryw. Kupując kosze w naszym sklepie, do niektórych modeli dołączyliśmy żółte worki, dopasowane do pojemności pojemnika, dzięki czemu segregacja stanie się jeszcze prostsza, wydajna i ekonomiczna.

Postaw na sprawdzone rozwiązania, oferowane w sklepie internetowym Pafen. Wybierz jeden z doskonałych koszy do segregacji plastiku i zadbaj o środowisko naturalne dla siebie i przyszłych pokoleń już dziś. Jeśli potrzebujesz pomocy lub szczegółowych informacji o jakimś produkcie, zapraszamy do kontaktu.

Wybierz język
  • Polski
  • English
  • Deutsch