← Powrót

Konewki

Konewki to uniwersalne produkty przeznaczone przede wszystkim do prac ogrodowych. Sprawdź wszystkie konewki prezentowane w tej kategorii, odkryj ich zalety i zamów w najniższej cenie.
Czytaj więcej

Uniwersalne zastosowanie konewek ogrodowych

Dostępne w naszej ofercie konewki możesz wykorzystać na wiele różnych sposobów. Te funkcjonalne produkty najczęściej spotyka się w domach i mieszkaniach, przydomowych ogrodach oraz na działkach rekreacyjnych. Konewki do podlewania kwiatów sprawdzą się w każdym miejscu, w którym hodowane są rośliny, zarówno te doniczkowe, jak i gruntowe. Woda jest przecież jednym z niezbędnych elementów do prawidłowego wzrostu i rozwoju każdej z nich. Zapoznaj się z całym asortymentem i wybierz model odpowiadający Twoim potrzebom.

Czytaj więcej

Co wyróżnia konewki do domu dostępne w sklepie Pafen

Konewki oferowane w sklepie Pafen to produkty, które łączą w sobie wysoką jakość, precyzję wykonania i nowoczesny, atrakcyjny design. Te praktyczne akcesoria cieszą się ogromną popularnością wśród działkowców i miłośników przydomowych ogródków.

Nasze konewki są wykonane z wytrzymałych materiałów. Dzięki temu nawet po wielu latach nadal wyglądają bardzo estetycznie. Do produkcji konewek używane są jedynie starannie wyselekcjonowane komponenty. Gotowe produkty wpisują się w upodobania najbardziej wymagających użytkowników, którzy oczekują przede wszystkim niezawodności.

Co więcej, konewki prezentowane w tej kategorii są odporne na różnego rodzaju odkształcenia czy uszkodzenia mechaniczne, jak również intensywne promieniowanie UV. Każda z konewek ma dużą, poręczną rączkę oraz zdejmowane sitko. Te funkcjonalne dodatki sprawiają, że zawsze możesz cieszyć odpowiednio silnym strumieniem wody.

Jak wybrać odpowiednią konewkę do domu i ogrodu

Podstawowym kryterium wyboru konewki do podlewania jest materiał, z którego ją wykonano. Możesz wybrać konewki plastikowe lub metalowe. Metal i plastik to dwa główne materiały, z których produkowane są popularne akcesoria ogrodnicze. Konewki wybierane do używania wewnątrz najczęściej wykonywane są z plastiku. Są lekkie, poręczne i niezwykle funkcjonalne. Modele metalowe to przeważnie konewki ogrodowe oraz te do używania na działce.

Przeglądając asortyment naszego sklepu, zauważysz też, że oferowane modele dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Dla miłośników klasycznych rozwiązań dedykowane są standardowe konewki w kolorze trawiastej zieleni, szarości bądź bieli. Jeśli zaś chcesz wybrać produkt, który wyróżnia się na tle innych, wówczas możesz postawić na modele fioletowo-żółte albo czarno-pomarańczowe.

Gdy już wybierzesz materiał i kolor, zastanów się nad pojemnością konewki do podlewania kwiatów. W naszym sklepie odnajdziesz modele o pojemności od 1,5 do 14 litrów.

Różnorodne pojemności pozwalają na dobór akcesoriów ogrodniczych, które doskonale wpiszą się w Twoje indywidualne upodobania i preferencję. Co więcej, konewki równią się także kształtem. Mamy modele klasyczne (prostokątne) oraz produkty o niestandardowych formach.

Zadbaj o swoje rośliny z konewkami Pafen

Sprawdź estetyczne i wytrzymałe konewki dostępne w naszym sklepie internetowym. Przejrzyj zdjęcia i przeczytaj opisy. Jesteśmy pewni, że znajdziesz tu produkty, dzięki którym zadbasz o swoje rośliny. Jeśli potrzebujesz pomocy lub szczegółowych informacji o jakimś produkcie, zapraszamy do kontaktu.

Wybierz język
  • Polski
  • English
  • Deutsch