Słupki ogrodowe

Stylowy słupek ogrodowy wyposażony w kran możesz postawić, gdzie tylko zechcesz. Funkcjonalne źródło wody ułatwi Ci podlewanie trawy, kwiatów, krzewów i innych roślin. Sprawdź wszystkie dostępne modele!

Czytaj więcej

Słupek ogrodowy – wygodny dostęp do wody w ogrodzie

Słupki ogrodowe często umieszczane są w ustronnym miejscu, z dala od trawnika, aby można było przy nich bezpiecznie myć ręce i czyścić narzędzia ogrodowe. Słupek jest łatwy do zamontowania i wyjątkowo stabilny. Zobacz, co jeszcze przemawia za jego kupnem!

Czytaj więcej

Wybierając rozwiązania do ogrodu, warto kierować się jego wielkością, rozmieszczeniem poszczególnych elementów i własnymi upodobaniami. Słupki ogrodowe, do których można wygodnie podłączyć szlauch, to idealna opcja dla osób, które chcą mieć łatwy dostęp do wody w swoim ogrodzie.

Oferowane przez nas słupki ogrodowe zostały wykonane z tworzywa sztucznego, które wyglądem przypomina granit. Jest to doskonałe połączenie jakości i estetyki, które wspaniale podkreśli każdą aranżację w ogrodzie. Słupek ogrodowy jest wyposażony w kranik i podłączony do węża ogrodowego przy użyciu obejmy. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby połączyć go także ze zbiornikiem na wodę opadową. Jest to duże udogodnienie dla ogrodnika, które jednocześnie stanowi wspaniałą ozdobę posesji.

Ogrodowy punkt poboru wody z kranikiem – najlepszy wybór

Słupki ogrodowe dostępne w naszym sklepie nie są drogie, a przy tym wyróżniają się ponadczasową trwałością. Ten produkt będzie wspaniale prezentował się w Twoim ogrodzie przez wiele lat. Modny słupek ogrodowy w kolorze antracytowym lub granitowym możesz zamówić online. Złożenia zamówienia nie zajmie Ci więcej niż kilka minut, a dostawę zrealizujemy najszybciej, jak to będzie możliwe. Życzymy udanych zakupów!

Wybierz język
  • Polski
  • English
  • Deutsch