Szpilki

Zabezpieczanie upraw agrowłókniną to doskonały sposób na okrywanie roślin i zahamowanie wzrostu chwastów. Jednak agrowłóknina nie będzie dobrze spełniała swojej funkcji, jeśli nie zostanie odpowiednio przytwierdzona do podłoża. Tkanina może łatwo przesunąć się lub wygiąć pod wpływem wiatru. Możesz temu zapobiec, stosując wysokiej jakości szpilki do agrowłókniny.

Czytaj więcej

Funkcjonalne kotwy do agrowłókniny – dlaczego warto?

Dla naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę kotew do mocowania agrowłókniny w ogrodach i uprawach. Proponowane rozwiązania są wytrzymałe i skuteczne. Dostępne w naszym sklepie szpilki do agrowłókniny zostały wyposażone w dwa groty. Szeroka główka ułatwia mocowanie i sprawia, że jest ono bardziej stabilne. Funkcjonalne kotwy możesz też wygodnie wykorzystać do mocowania agrotkaniny lub siatki przeciw kretom.

Czytaj więcej

Szpilki do agrowłókniny w kolorze czarnym chronią materiał przed przesuwaniem i odrywaniem, a jednocześnie są bardzo dyskretne. Wyjątkowa trwałość produktu i uniwersalne zastosowanie to podstawowe zalety tego rozwiązania. Kotwy do agrowłókniny warto zawsze mieć pod ręką, aby szybko osłonić rośliny przed mrozem lub innymi, niekorzystnymi warunkami pogodowymi.

Szpilki do agrowłókniny – wygodne rozwiązanie do ogrodu

W Pafen możesz kupić szpilki do agrowłókniny o różnej długości, szerokości i średnicy głowicy. Dzięki czytelnym kategoriom i wyczerpującym opisom produktów szybko znajdziesz dokładnie taki produkt, jakiego potrzebujesz. Kotwy do agrowłókniny są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Z ich pomocą Twoje uprawy będą miały idealne warunki do wzrostu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu!

Wybierz język
  • Polski
  • English
  • Deutsch