Podstawki pod doniczki

Dobrze dopasowane podstawki pod doniczki pomagają w pielęgnacji roślin. W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości podstawki, które wykorzystasz w domu lub na zewnątrz. Przejrzyj dostępne produkty i zamów je w atrakcyjnej cenie.

Czytaj więcej
Filtry Kategorie

Funkcjonalne podstawki pod doniczki

Podstawki plastikowe pod doniczki to jedne z najbardziej uniwersalnych produktów dostępnych w naszym asortymencie. W dolnej części donicy powinny znajdować się otwory, dzięki którym nadmiar zgromadzonej wody swobodnie wypływa z ziemi. Jednak żeby woda nie zalała parapetu, półki kwiatowej, balkonu, tarasu, stolika czy innej, dowolnie wybranej powierzchni, potrzebne są podstawki. Każdy, kto hoduje rośliny, wykorzystuje podstawki, by zachować właściwą wilgotność podłoża i zapobiegać gniciu bryły korzeniowej.

Czytaj więcej

Odkryj zalety podstawek pod doniczki ze sklepu Pafen

Oferowane przez nas podstawki pod doniczki balkonowe bardzo łatwo utrzymać w czystości. Produkty te są też odporne na uszkodzenia. Ponieważ wykonano je z wysokiej jakości plastiku, ich barwy nie tracą intensywności przez cały okres użytkowania. Możesz bez obaw ustawić je na zewnątrz w nasłonecznionym miejscu.

Podstawki pod doniczki dostępne w naszym sklepie przybierają różne kształty, kolory i rozmiary. Dzięki temu możesz wybrać model, który dopasuje się do donicy z rośliną. Od lat najpopularniejsze są podstawki kwadratowe pod doniczki, modele okrągłe oraz podstawki pod doniczki prostokątne. Możesz wybrać także różnego rodzaju szerokości, przez co podstawki dopasujesz do każdej, nawet najbardziej niestandardowej donicy.

Podstawki nie tylko pełnią ważną rolę w życiu roślin. Wpływają też na estetykę otoczenia. Muszą więc cechować się doskonałym designem oraz wpisywać się w kolorystykę donicy. Właśnie takie są produkty oferowane w naszym sklepie internetowym. Klienci Pafen doceniają szeroki wybór kolorów i wzorów.

Zamów podstawki pod doniczki plastikowe, które stworzą idealny komplet z resztą akcesoriów. Dzięki temu Twoje rośliny będą prezentować się jeszcze lepiej. Jeśli potrzebujesz pomocy lub szczegółowych informacji o jakimś produkcie, zapraszamy do kontaktu.

Wybierz język
  • Polski
  • English
  • Deutsch