← Powrót

Podstawy pod parasole

W upalne dni przebywanie w ogrodzie może nie sprawiać przyjemności. Wszystko przez palące słońce. Na szczęście jest bardzo proste wyjście z tej sytuacji. Wystarczy, że postawisz w ogrodzie lub na tarasie rozłożysty parasol ogrodowy, a problem braku cienia zostanie szybko rozwiązany.
Czytaj więcej

Podstawa pod parasol – funkcjonalność i bezpieczeństwo

Jeśli parasol ma być stabilny i bezpieczny, musisz dokupić do niego podstawę. W Pafen wygodnie zamówisz podstawy na parasole w różnych kształtach i kolorach. Oferowane przez nas podstawy pod parasol mogą być wypełniane piaskiem lub wodą. Dodatkowe obciążenie powoduje, że konstrukcja nie przesuwa się pod wpływem wiatru, a sam parasol nie ma prawa się przewrócić. Jest to wygodne i estetyczne rozwiązanie, dzięki któremu miło spędzisz czas w ogrodzie, nawet w wyjątkowo gorące dni.

Czytaj więcej

W szerokiej ofercie podstaw pod parasole bez problemu znajdziesz model, który będzie idealnie dopasowany do posiadanego przez Ciebie parasola. Montaż podstawy jest bardzo prosty i intuicyjny. Ten produkt został wykonany z trwałych materiałów, które nie blakną i nie odkształcają się pod wpływem słońca. Konstrukcję podstawy pod parasol zaprojektowano w taki sposób, aby nie przewracała się pod wpływem silnych podmuchów wiatru.

Stylowe podstawy pod parasol – sprawdź naszą ofertę

Jeśli masz już parasol, ale brakuje Ci podstawy, to jesteś w dobrym miejscu! W Pafen przygotowaliśmy dla naszych klientów zróżnicowaną ofertę podstaw pod parasole w modnych kolorach, które będą idealnie pasowały do Twojego ogrodu. Aby złożyć zamówienie, wybierz rozmiar i kolor podstawy. Nasz sklep obsługuje bezpieczne płatności internetowe, a dostawa jest szybka i bezproblemowa. Życzymy udanych zakupów!

Wybierz język
  • Polski
  • English
  • Deutsch