Bordery

Bordery ogrodowe to uniwersalne obrzeża, które możesz dowolnie wykorzystać w swoim ogrodzie. W naszym sklepie posiadamy modele o różnych kształtach, dzięki którym bez większego wysiłku wyznaczysz ścieżki, oddzielisz trawnik od innych nawierzchni lub podtrzymasz kostkę brukową, aby się nie przemieszczała.

Czytaj więcej

Bordery ogrodowe – stwórz ogród swoich marzeń

W Pafen możesz zamówić obrzeża border o łącznej długości 4,8 m lub 8 m z mocowaniem. Zestaw składa się z mniejszych elementów, które łatwo ze sobą połączysz, ponieważ z jednej strony znajduje się wypustka, z drugiej dopasowany otwór. Każde obrzeże border jest wykonane z niezwykle trwałego materiału i doskonale sprawdza się w każdych warunkach terenowych. Stosowanie borderów ogrodowych jest bardzo intuicyjne i wygodne. Z ich pomocą uporządkujesz przestrzeń w ogrodzie i nadasz mu pożądany kształt.

Czytaj więcej

Obrzeże border możesz wykorzystać do stworzenia linii prostej lub możesz też wygiąć je w łuk. Montaż na odpowiedniej wysokości spowoduje, że poszczególne elementy będą niewidoczne, a jednocześnie doskonale spełnią swoją funkcję. Bordery ogrodowe w kolorze czarnym to duże ułatwienie dla osób, które chcą podzielić ogród na strefy, wytyczyć w nim ścieżki lub planują założenie wielu kolorowych rabat kwiatowych. Obrzeża umożliwiają stworzenie wyraźnych linii i są odporne na działanie czynników atmosferycznych.

Zamów najlepsze bordery ogrodowe w dobrej cenie

W naszym sklepie wygodnie zamówisz najlepsze bordery ogrodowe, a ich cena pozytywnie Cię zaskoczy. W asortymencie znajdziesz solidne i estetyczne rozwiązania, dzięki którym aranżowanie przestrzeni w ogrodzie stanie się dla Ciebie czystą przyjemnością. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, nie zwlekaj, tylko złóż zamówienie już dziś. W razie pytań chętnie służymy pomocą. Życzymy udanych zakupów!

Wybierz język
  • Polski
  • English
  • Deutsch