Skrzynki ogrodowe

Skrzynki balkonowe i ogrodowe pomogą Ci zorganizować przestrzeń zieloną. Wykorzystując te praktyczne akcesoria, rośliny doskonale się prezentują i zachwycają pięknym, intensywnym wzrostem. Przejrzyj produkty dostępne w tej kategorii i zamów skrzynki ogrodowe w najniższych cenach.

Czytaj więcej

Gdzie wykorzystać skrzynki balkonowe na balustradę

Dostępne w asortymencie naszego sklepu skrzynki na rośliny wybierane są zarówno przez użytkowników prywatnych, jak i profesjonalnych architektów wnętrz. Skrzynki balkonowe na balustradę stanowią jeden z najbardziej okazałych elementów dekoracyjnych aranżacji. Mogą zdobić całą elewację. Warto je zastosować również wtedy, gdy na balkonie lub tarasie jest mało miejsca. Zamiast wydzielać osobną przestrzeń na dużą skrzynię z kwiatami, możesz zawiesić skrzynki balkonowe z uchwytami i zaoszczędzić cenne metry kwadratowe.

Czytaj więcej

Zalety skrzynek ogrodowych z naszej oferty

Najważniejsze zalety skrzynek balkonowych ze sklepu Pafen to precyzja wykonania, solidność i trwałość. Nasze skrzynki na rośliny mogą być intensywnie użytkowane na zewnątrz. Niestraszne im trudne warunki atmosferyczne ani długotrwała ekspozycja na promieniowanie UV. Te wysokiej klasy produkty dla domu i ogrodu będą przez wiele sezonów stanowić reprezentatywne wykończenie stworzonych aranżacji.

Jakie skrzynki balkonowe wybrać

Ze względu na dużą popularność, skrzynki balkonowe dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Do najbardziej popularnych z całą pewnością należą te w kolorze białym, jasnobrązowym (terakota) i ciemnobrązowym. Oferowane skrzynie ogrodowe mogą mieć różne rozmiary. Mamy m.in. warianty 9 i 15,5 litra. To modele, w których zasadzisz sporo roślin. Umiejętnie pielęgnowane, staną się wizytówką Twojego ogrodu, balkonu lub tarasu.

Wybierz estetyczne i wytrzymałe skrzynki balkonowe w sklepie internetowym Pafen. Jeśli potrzebujesz pomocy w złożeniu zamówienia lub szczegółowych informacji o jakimś produkcie, zapraszamy do kontaktu.

Wybierz język
  • Polski
  • English
  • Deutsch