← Powrót

Palisady ogrodowe

Znajdziesz tu palisady ogrodowe – innowacyjne produkty, które służą ochronie nowalijek, ziół, grządek warzywnych i rabatów kwiatowych przed szkodnikami. Przejrzyj dostępne produkty i zamów elastyczne moduły palisad, dostępne w atrakcyjnych cenach.
Czytaj więcej

Palisady ogrodowe – dlaczego warto je stosować

Palisady ogrodowe plastikowe to produkty chętnie wybierane przez działkowców oraz wszystkich, którzy dbają o rabaty kwiatowe lub ogródki warzywne. Elastyczne palisady można dostrzec w przydomowych ogrodach i działkach rekreacyjnych, a także na perfekcyjnie zagospodarowanych przestrzeniach zielonych, w których stawia się na design i funkcjonalne rozwiązania.

Dzięki palisadom ogrodowym możesz ochronić uprawy nowalijek, ziół i wszystkich delikatnych roślin. Można nimi zasłonić również grządki warzywne. Palisady plastikowe bardzo często wykorzystywane są także do wydzielenia strefy rabat kwiatowych. Pozwalają na skuteczną walkę ze szkodnikami ogrodowymi, takimi jak ślimaki, ponieważ stanowią przeszkodę, której zwierzęta nie sforsują.

Kolce, które znajdują się w ich wewnętrznej części palisad, umieszcza się w ziemi, co dodatkowo hamuje rozprzestrzenianie się insektów niszczących uprawy. Ponieważ palisady są odporne na odkształcenia, po specjalnym kołnierzu można bez obaw przejeżdżać kołami kosiarki.

Czytaj więcej

Plastikowe palisady – design i funkcjonalność

Palisady ogrodowe dostępne w naszym sklepie łączą w sobie wysoką funkcjonalność i doskonały wygląd. Dzięki tym produktom możesz zadbać o właściwą estetykę rabat kwiatowych i upraw. Szeroki wybór sprawia, że bez trudu znajdziesz model, który idealnie komponuje się z aktualną aranżacją przestrzeni zielonej. Niezależnie od stylistyki Twojego ogrodu, zamówisz u nas plastikowe palisady, które dodadzą mu uroku.

Jakie palisady ogrodowe wybrać

Dla klientów sklepu Pafen dostępne są plastikowe palisady w różnych kolorach i formach. Polecane modele to m.in. elementy w kolorze szarym, jasno- i ciemnobrązowym lub czarnym. Mają oryginalne kształty. Niektóre przypominają klasyczne płotki, a inne przykuwają uwagę niebanalnym designem. Taki wybór sprawia, że z łatwością dopasujesz palisady do indywidualnych preferencji i upodobań. Wszystkie modele można łatwo i samodzielnie zamontować, a w razie potrzeby zdemontować.

Zamów plastikowe palisady ogrodowe Pafen i ciesz się porządkiem we własnym ogrodzie. Jeśli potrzebujesz pomocy lub szczegółowych informacji o jakimś produkcie, zapraszamy do kontaktu.

Wybierz język
  • Polski
  • English
  • Deutsch