← Powrót

Zielone kosze na śmieci na szkło

Sprawdź oferowane w tej kategorii zielone kosze do segregacji szkła. Znajdziesz tu pojemniki o różnych pojemnościach i sposobach otwierania. Zamów produkt dostosowany do Twoich potrzeb.
Czytaj więcej

Jak rozpoznać kosze do segregacji szkła

Kolorem zarezerwowanym dla szkła jest ciemna zieleń. Kosze na szkło dostępne w ofercie e-sklepu Pafen mają więc zielone klapy lub inne elementy w tym kolorze. Dzięki temu wyróżniają się na tle innych pojemników i ułatwiają sprawną segregację.

Szkło to materiał, który najczęściej podlega procesowi recyklingu. Z tego względu kosze do segregacji szkła cieszą się dużą popularnością i zainteresowaniem wśród naszych klientów. Korzystają z nich osoby mieszkające w budynkach jedno- oraz wielorodzinnych. Pojemniki dostępne w tej kategorii odpowiadają też na potrzeby firm, które są zobligowane do segregacji śmieci w trosce o środowisko naturalne.

Czytaj więcej

Wytrzymałe pojemniki na szkło w ofercie Pafen

Szkło jest materiałem niebezpiecznym, który łatwo może przeciąć wiele innych tworzyw, jeśli ma z nimi styczność. W związku z tym kosze na szkło muszą być trwałe, odporne na różnego rodzaju odkształcenia i uszkodzenia mechaniczne. Powinny posiadać solidną klapę, aby dzieci lub zwierzęta nie miały dostępu do gromadzonych odpadów.

Kosze dostępne w naszym sklepie są nie tylko wytrzymałe, ale też estetyczne. Wykonano je z plastiku, który nie płowieje, nawet jeśli przez wiele lat wystawiony jest na ekspozycję słoneczną. Żywe, intensywne kolory zawsze będą wyglądać estetycznie.

Wybierz kosz na szkło dostosowany do swoich potrzeb

Kosze do segregacji szkła dostępne w sklepie Pafen to wiele ciekawych produktów. Bez trudu odnajdziesz tu odpowiedni pojemnik do domu lub swojej firmy, dopasowany do charakteru wytwarzanych odpadów. Popularne pojemności koszy na szkło to 10, 25, 45 i 50 litrów.

Tak duża rozpiętość pozwala wybrać produkt wpisany w indywidualne potrzeby. Do dyspozycji naszych klientów są pojemniki zielono-czarne, zielono-białe lub zielono-szare. Żeby komfortowo używać kosza i sprawnie segregować śmieci, oferujemy modele z klapą otwieraną do góry bądź wersje wahadłowe.

Zgodnie z prawem segreguj śmieci i dbaj o środowisko naturalne. Wybierz zielone kosze na szkło, dostępne w naszym sklepie internetowym i korzystaj z nich wygodnie w domu lub na zewnątrz. Jeśli potrzebujesz pomocy lub szczegółowych informacji o jakimś produkcie, zapraszamy do kontaktu.

Wybierz język
  • Polski
  • English
  • Deutsch