← Powrót

Wszystkie zbiorniki na wodę deszczową

Zbieranie wody deszczowej to świetnie rozwiązanie dla każdego, komu los naszej planety nie jest obojętny. Do podlewania ogrodu co roku zużywamy tysiące litrów wody. Tymczasem popularna deszczówka jest darmowa i tak samo efektywna. Jeśli chcesz z niej korzystać, zaopatrz się w specjalny zbiornik na wodę deszczową.
Czytaj więcej

Wszystkie zbiorniki na wodę deszczową – sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Dotychczas zbieranie deszczówki były dla Ciebie uciążliwe? Czas z tym skończyć! Zbiorniki na wodę deszczową dostępne w naszym sklepie mają ciekawe kształty, są pojemne i wyposażone w specjalną pokrywkę, dzięki które nieczystości nie dostaną się do środka. Ich kształt ułatwia korzystanie ze zgromadzonej wody, a całość jest bardzo łatwa do wyczyszczenia.

Zbiornik na wodę deszczową to dużo lepsze rozwiązanie niż zwykłe wiadro! W naszej ofercie znajdziesz modele o różnych wymiarach, które bez problemu dopasujesz do kształtu rynny i elewacji budynku.

Czytaj więcej

Zbiornik, który wyglądem przypomina pień drzewa, wazon lub fragment elewacji budynku możesz postawić obok rynny i podłączyć do niej za pomocą specjalnej rury. Z drugiej strony znajduje się miejsce na podłączenie szlauchu i zawór do sterowania przepływem wody. Gdy zbiornik się napełni, wystarczy efektywnie wykorzystać wodę deszczową do podlewania swojego ogródka.

Zalety zbiorników na wodę deszczową

Używanie deszczówki pozwala zaoszczędzić spore sumy pieniędzy w skali roku. Jednocześnie takie działanie korzystnie wpływa na środowisku naturalne. Oferowane przez nas zbiorniki są zrobione z wysokiej jakości materiałów oraz wyjątkowo odporne na oddziaływanie czynników atmosferycznych. Stabilna konstrukcja przetrwa każde warunki pogodowe i doskonale posłuży Ci przez wiele lat.

Codzienne użytkowanie pojemnika na deszczówkę jest bardzo intuicyjne. W jego obsługę nie musisz wkładać żadnego wysiłku. Nowoczesne zbiorniki na wodę deszczową różnią się między sobą wielkością, kolorem i stylem wykończenia. W efekcie możesz je wykorzystać jako element dekoracyjny, który idealnie podkreśli wyjątkowy charakter Twojego ogrodu.

Zamów modny zbiornik na deszczówkę w Pafen

Jeśli nie jesteś w stanie wykorzystać całej deszczówki, możesz ją też bezpiecznie magazynować. Jednak, aby tak się stało, najpierw trzeba ją zebrać. Do tego zadania wprost idealnie nadają się stylowe zbiorniki na wodę deszczową. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie najlepsze modele od renomowanych producentów. Nie wiesz, jak wybrać zbiornik do swojego ogrodu? Zadzwoń do nas, a chętnie doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie. Zapraszamy!

Wybierz język
  • Polski
  • English
  • Deutsch