Szukaj

Cena

Współczynnik Ud

Rozmiar skrzynki

Max. wysokość kondygnacji

Schody strychowe

Strych to idealne miejsce do przechowywania rzeczy, z których domownicy nie korzystają na co dzień. Wejście na poddasze wiąże się z koniecznością zamontowania schodów lub drabiny. Takie rozwiązanie powinno być estetyczne i bezpieczne. W Pafen przygotowaliśmy dla Ciebie ciekawą ofertę nowoczesnych schodów strychowych!

Czytaj więcej

Jak wybrać idealne schody strychowe?

Nowoczesne schody na strych wysuwają się z włazu strychowego w zaledwie kilka sekund. Do ich rozłożenia nie trzeba użyć siły, a całość wygląda modnie i stylowo, dzięki czemu pasuje do współczesnych wnętrz.

Czytaj więcej

Schody strychowe wysuwane mogą mieć kształt drewnianej drabinki lub nożycowej drabinki. Oba rozwiązania są estetyczne i funkcjonalne. Drewniana drabinka jest wyposażona w praktyczną poręcz i antypoślizgowe stopki. Natomiast schody strychowe nożycowe wyglądają efektownie i są proste w codziennej obsłudze.

Jak dopasować schody strychowe do swoich potrzeb?

Schody strychowe składane powinny być idealnie dopasowana do wysokości i szerokości wnętrza. Zanim zamówisz konkretny model, zastanów się, jaki rozmiar skrzynki najlepiej sprawdzi się w Twoim domu. Większe skrzynki zapewniają wygodę osobom wchodzącym na górę, a mniejsze świetnie sprawdzą się w małych pomieszczeniach i na korytarzach.

Oferowane przez nas schody strychowe wysuwane pozwalają na subtelne ukrycie wejścia na strych. Na co dzień właz będzie niemal niewidoczny, dzięki czemu wnętrze stanie się przytulne i przestronne.

Zamów funkcjonalne schody strychowe w Pafen

Eleganckie schody strychowe możesz teraz wygodnie zamówić w Pafen. W naszej ofercie znajdziesz modele wyróżniające się ciekawym designem, które z łatwością dostosujesz do warunków panujących w Twoim domu. Zapraszamy do kontaktu!

Schody i Okna
Pafen: Schody i Okna
Wybierz język
  • Polski
  • English
  • Deutsch