Części zamienne

W naszym sklepie dbamy o to, aby klienci mogli wygodnie kupić wszystkie niezbędne akcesoria do swojego domu. W dziale części zamienne znajdziesz dodatkowe elementy, które przydadzą Ci się podczas montażu lub rozbudowy schodów strychowych. Sprawdź naszą ofertę i zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Czytaj więcej

Dlaczego warto zamówić części zamienne?

Montaż schodów strychowych nie jest skomplikowany. Jednak nieodpowiednie przygotowanie lub drobny błąd mogą doprowadzić do uszkodzenia poszczególnych elementów, przez co schody nie będą dobrze spełniały swojej funkcji. Niekiedy również istnieje konieczność rozbudowy schodów o dodatkowe elementy. Z tych właśnie powodów powstał nasz dział części zamiennych.

Czytaj więcej

Jeśli jakaś część została zgubiona lub przypadkowo uległa zniszczeniu, możesz ją wygodnie zamówić w naszym sklepie. Ceny części wewnętrznych zamiennych są bardzo przystępne, a dostawa szybka i terminowa.

Jakie części zamienne zamówisz w Pafen?

Dział części zamiennych jest regularnie rozbudowywany, ponieważ zależy nam, abyś znalazł w nim wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia komfortowego wnętrza. W zależności od potrzeb możesz zamówić kompletny zamek do klapy, drążek z haczykiem, stopki do schodów, a nawet przedłużkę do schodów nożycowych.

Jeśli szukasz konkretnej części wewnętrznej zamiennej i chwilowo nie ma jej w asortymencie, to skontaktuj się z nami, aby zapytać o jej dostępność.

Kupując części zamienne w Pafen, masz pewność, że pochodzą z pewnego źródła i będą idealnie dopasowane do posiadanego przez Ciebie produktu bądź systemu. Każda część została dokładnie opisane i oznaczona, dzięki czemu z łatwością znajdziesz to, czego szukasz. Zapraszamy!

Schody i Okna
Pafen: Schody i Okna
Wybierz język
  • Polski
  • English
  • Deutsch