Szukaj

Cena

Współczynnik Ud

Drzwi kolankowe

We współczesnych wnętrzach niepodzielnie króluje minimalizm. Pomieszczenia projektuje się w taki sposób, aby były przestronne i funkcjonalne. Jeśli chcesz zaoszczędzić miejsce lub stworzyć ciekawą aranżację, to koniecznie sprawdź naszą ofertę drzwi kolankowych. Jest to optymalny wybór do nowoczesnych wnętrz.

Czytaj więcej
Filtry Kategorie

Drzwi kolankowe – poznaj ich zastosowanie

Drzwi kolankowe, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczone są do zabudowy w ścianie kolankowej. Jest to ściana nośna poddasza dobudowana na wieńcu stropowym ostatniej kondygnacji budynku. Dzięki niej możliwe jest podniesienie dachu i zwiększenie powierzchni użytkowej poddasza.

Czytaj więcej

Drzwi wewnętrzne kolankowe mogą prowadzić do pomieszczenia użytkowego lub pomieszczenia, które służy domownikom za składzik. Wśród licznych zalet tego rozwiązania na uwagę zasługują przede wszystkim solidna konstrukcja i nowoczesny wygląd.

Drzwi kolankowe gwarantują wygodę i funkcjonalność

Na poddaszu przestrzeń jest ograniczona, dlatego trzeba starannie zagospodarować każdy centymetr dostępnego miejsca. Drzwi kolankowe mogą być otwierane zarówno w lewą, jak i w prawą stronę. Ich montaż nie zajmuje dużo czasu i jest bardzo intuicyjny. Ponadto drzwi wewnętrzne kolankowe łatwo się otwierają, są niemal bezawaryjne i funkcjonalne. Takie rozwiązanie doskonale posłuży Ci przez lata.

W naszym sklepie kupisz drzwi kolankowe od znanych i cenionych na rynku producentów w bardzo dobrych cenach. W efekcie zaoszczędzisz pieniądze i stworzysz ponadczasową aranżację poddasza. Sprawdź naszą ofertę i zamów drzwi, które odmienią wygląd Twojego wnętrza. Zapraszamy!

Schody i Okna
Pafen: Schody i Okna
Wybierz język
  • Polski
  • English
  • Deutsch