Odkryj świat Pafena

W tej kategorii znajdziesz innowacyjne rozwiązania, dzięki którym optymalnie wykorzystasz dostępną przestrzeń i zaoszczędzisz sporo pieniędzy. Jeśli masz w domu dodatkowe pomieszczenie użytkowe na poddaszu i chcesz uzyskać do niego łatwy dostęp, koniecznie sprawdź naszą ofertę schodów strychowych, włazów strychowych i drzwi kolankowych.

Czytaj więcej

Schody strychowe – wygodne rozwiązanie na lata

Wybudowanie schodów na strych nie zawsze jest możliwe. Doskonale to rozumiemy, dlatego w kategorii „Schody i okna” znajdziesz stylowe i funkcjonalne schody strychowe. Proponowane modele są precyzyjnie wykonane i wyjątkowo bezpieczne. Możesz je dowolnie składać i rozkładać w zależności od potrzeb. W ofercie posiadamy schody strychowe wysuwane w postaci drewnianej drabinki z antypoślizgowymi stopkami oraz schody wyposażone w system poręczy ZeroGravity. Wszystkie produkty są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach.

Włazy strychowe i drzwi kolankowe do nowoczesnych wnętrz

W naszym sklepie zamówisz również eleganckie włazy strychowe wykonane z wysokiej jakości drewnianych elementów. Ta konstrukcja jest niezwykle bezpieczna i praktyczna, a przy tym świetnie pasuje do współczesnych aranżacji wnętrz. Właz strychowy umożliwi Ci wygodny dostęp do poddasza bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Jeśli jesteś fanem minimalizmu i lubisz proste, surowe motywy we wnętrzach, to drzwi kolankowe na pewno przypadną Ci do gustu. Proponowane modele mają nowoczesny design, są łatwe w obsłudze i wyjątkowo ciche. Wybierając drzwi kolankowe, zapewnisz domownikom bezpieczeństwo i zyskasz sporo dodatkowego miejsca.

Schody i okna – sprawdź ofertę części zamiennych

W kategorii „Schody i okna” umieściliśmy również ofertę części zamiennych. W tym dziale znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby zamontować schody strychowe, włazy strychowe lub inne, nowoczesne rozwiązania. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta lub masz dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu!

Schody i Okna
Pafen: Schody i Okna
Wybierz język
  • Polski
  • English
  • Deutsch