Wyposażenie warsztatu

Wystarczy kilka drobnych elementów, aby Twój warsztat stał się kompletny. Pomyśl o kubeczkach narzędziowych, listwach ściennych na śrubokręty i pojemnikach na elektronarzędzia. Przejrzyj wyposażenie warsztatu dostępne w naszym sklepie, aby o niczym nie zapomnieć i cieszyć się profesjonalnym miejscem pracy.

Czytaj więcej
Filtry Kategorie

Wykorzystaj przestrzeń dzięki elementom wyposażenia warsztatu

Kiedy liczy się każdy metr, a także ergonomia, warto pomyśleć o porządnej ściance z narzędziami. Wykorzystując do tego nasze tablice narzędziowe i listwy ścienne będziesz mieć wszystko pod ręką, a do tego ograniczysz ilość regałów warsztatowych. Możesz powiesić różnej wielkości kubeczki warsztatowe czy kuwety, a także wieszaki narzędziowe. Produkty te pomogą wszystkim majsterkowiczom w utrzymywaniu porządku w miejscu pracy.

Czytaj więcej

Ciekawym sposobem na powiększenie przestrzeni roboczej jest rozstawianie koziołków warsztatowych. Możesz na nich kłaść elementy, które chcesz pomalować. Z pewnością dotrzesz pędzlem w każdy zakamarek. Nasz koziołek ma aż 350 kilogramów udźwigu, a także szczelinę do cięcia rur czy prętów oraz wbudowaną miarkę. Posiada łatwy system składania i rozkładania, schowasz więc go bez problemu w każdym kącie.

Korzystaj z zestawów wyposażenia warsztatu

W sklepie Pafen przygotowaliśmy dla Ciebie kilka ciekawych zestawów. Dzięki nim możesz zakupić gotowe opcje takie jak tablice narzędziowe wraz z dodatkowym wyposażeniem. Nie pozbawi Cię to jednak zabawy z ułożenia wszystkich elementów. Zaplanuj przestrzeń na tablicy zgodnie ze swoim pomysłem i ciesz się efektami. W zestawach kupisz również kubeczki warsztatowe, kuwety czy wieszaki na narzędzia. Dzięki temu zaoszczędzisz fundusze!

Jeśli zapoznałeś się z wszystkimi naszymi elementami wyposażenia warsztatu, z pewnością znalazłeś coś dla siebie. Pomyśl, czy nie zapomniałeś o jakimś kubeczku, czy wieszaku, aby w pełni wykorzystać swoją przestrzeń do majsterkowania. Nasi pracownicy chętnie udzielą Ci więcej informacji, jeśli będziesz mieć jakieś pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Wybierz język
  • Polski
  • English
  • Deutsch