Ochraniacze

Jeśli często pracujesz z różnymi ładunkami, z pewnością docenisz takie zabezpieczenie, jakim są narożniki ochronne. Dodaj je do swojego zamówienia, aby przedłużyć żywotność swoich pasów transportowych.

Czytaj więcej

Narożniki ochronne – zadbaj o zabezpieczenie ładunku

Tak jak pasy bezpieczeństwa chronią Twoje życie, pasy transportowe dbają o Twoje przesyłki. Ochraniacze transportowe nie są zbędnym gadżetem. Dzięki nim pasy posłużą o wiele dłużej, a przecież mocny pas to bezpieczny ładunek. Narożniki chronią Twoje rzeczy w trakcie przemieszczania, zwłaszcza jeśli leżą one na palecie o ostrych, nieszlifowanych krawędziach. Łatwo sobie wyobrazić, co mogłoby się stać, gdyby pas nagle pękł podczas podnoszenia. Wybierz nasze narożniki ochronne, aby mieć pewność, że wszystko, co wartościowe trafi bez problemu w docelowe miejsce.

Czytaj więcej

Wysoka jakość narożników ochronnych Prosperplast

W sklepie Pafen znajdziesz dwa warianty ochraniaczy ładunkowych marki Prosperplast. Wykonano je z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu wykorzystasz je wielokrotnie. Trójkątny kształt umożliwia łatwe dopasowanie, a odpowiednie wyprofilowanie zabezpiecza przed bocznym zsuwaniem się pasów transportowych.

Zastanów się, który rozmiar narożnika będzie najlepszy dla Twoich potrzeb i zamów już dziś praktyczne ochraniacze. Dzięki temu bezpiecznie przetransportujesz cenne i wartościowe rzeczy. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania związane z ofertą. Zachęcamy do kontaktu.

Wybierz język
  • Polski
  • English
  • Deutsch