Kuwety

Kuwety warsztatowe, zwane kuwetami magazynowymi, są idealne, kiedy zajdzie potrzeba uporządkowania przechowywanych rzeczy. Z pewnością przydadzą się różne rozmiary oraz kolory tych sprytnych pojemników. Dzięki temu zaprojektujesz zarazem efektywną, jak i efektowną przestrzeń. Przejrzyj naszą ofertę, by znaleźć idealne kuwety do swojego warsztatu.

Czytaj więcej
Filtry Kategorie

Jakie możliwości dają profesjonalne kuwety warsztatowe

W planowaniu przestrzeni garażowej, magazynowej, czy kącika do prac rękodzielniczych warto przewidzieć miejsce do przechowywania narzędzi i drobnych elementów. Być może marzy się Tobie warsztat z prawdziwego zdarzenia, z wielką tablicą magazynową, gdzie wszystko ma swoje miejsce.

Czytaj więcej

Na tablicy warsztatowej z oferty Pafen z łatwością powiesisz plastikowe kuwety. Dzięki temu, że system składa się z różnych modułów, zaprojektujesz najlepszą dla siebie kombinację. Ponieważ kuwety można łączyć, tworząc stabilną konstrukcję, zaoszczędzisz sporo miejsca na blacie roboczym czy półkach. Dodatkowo na kuwetach warsztatowych przewidziano miejsce na etykiety. Gdy podpiszesz pojemniki, Twoje miejsce pracy będzie wyglądało jeszcze bardziej profesjonalnie.

Kuwety warsztatowe zamykane – różne warianty

Z pewnością zauważyłeś, że w ofercie Pafen jest wiele rozmiarów kuwet magazynowych. Wybór jest bardzo szeroki: od bardzo małych pojemników po kuwety plastikowe duże, mające niemal pół metra długości. Dobierz taką wielkość pojemnika, aby zostawić lekki margines bezpieczeństwa na powiększenie swoich zasobów. Gdybyś jednak szybko zapełnił kuwetę, nie stanowi to problemu – w końcu zawsze możesz dokupić następną, trochę większą. Niektóre pozycje zawierają zamknięcie w formie przezroczystej klapki. Dzięki temu zawartość się nie kurzy, a Ty widzisz, co jest w środku bez konieczności każdorazowego otwierania wieczka.

Przejrzyj produkty z kategorii kuwety i wybierz najlepszy rozmiar i kolor dla siebie. Kupując kuwety w zestawach, możesz cieszyć się jeszcze lepszą ceną. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat kompatybilności kuwety z innym produktem ze sklepu Pafen, zachęcamy do kontaktu.

Wybierz język
  • Polski
  • English
  • Deutsch