Tablice narzędziowe

Tablice narzędziowe są niezwykle przydatne, kiedy chcesz zachować czystość i ład w swoim miejscu pracy. Mogą być wykorzystywane zarówno w profesjonalnych warsztatach, jak i w domowych przestrzeniach. Zamów pasującą do Twojego wnętrza tablicę warsztatową i zaoszczędź czas, nerwy i pieniądze.

Czytaj więcej
Filtry Kategorie
Materiał Metal

Tablice narzędziowe do garażu i warsztatu – dlaczego są tak praktyczne

Kiedy wyobrażasz sobie idealny garaż czy warsztat, z pewnością jest w nim ściana z przepięknie wyeksponowanymi narzędziami. Wszystko ma swoje miejsce. Nawet z zamkniętymi oczami jesteś w stanie sięgnąć po to, czego szukałeś. Bez względu na to, czy tablica narzędziowa będzie Ci służyć w garażu, warsztacie, jako organizer klocków dla dzieci, albo elementów do tworzenia rękodzieła, tablica narzędziowa, po prostu ułatwi Ci pracę.

Czytaj więcej

Wyobraź sobie, że zamiast szukać śrubki, w stercie wszystkich nagromadzonych drobiazgów, sięgasz po prostu po odpowiednią kuwetę. Jeśli często sięgasz na przykład po wkrętarkę, ona również powinna być na wyciągnięcie dłoni i mieć swoje miejsce na tablicy narzędziowej. Koniec z marnowaniem czasu oraz kupowaniem ponownie tej samej rzeczy, tylko dlatego, że nie mogłeś jej znaleźć.

Tablice do garażu – stalowe czy z tworzywa sztucznego?

Być może zastanawiasz się, czy tablica z tworzywa sztucznego udźwignie cały Twój metalowy dobytek. Bez obaw! Nasze ścianki zaprojektowano i wyprodukowana z najlepszej jakości materiałów. Zadbaliśmy o odporność chemiczną, jak i wpływ niskich i wysokich temperatur (od -20 do 100 stopni Celsjusza). Spokojnie możesz oddać się swojej pasji, nawet jeśli wykorzystujesz do niej różne smary, alkohole czy mocne kwasy.

Stalową tablicę narzędziową docenią wszyscy, którzy lubią surowy, industrialny wygląd metalu, a także dla tych, którzy będą korzystać z tablicy bardzo często. Ocynkowana stalowa tablica świetnie utrzyma również cięższe elektronarzędzia.

Tablice warsztatowe – co można na nich powiesić

Przed wyborem tablicy na narzędzia warsztatowe, warto przemyśleć, co na niej będzie wisieć. Może przydadzą się małe kuwetki na drobne elementy, a może potrzebujemy stworzyć całą profesjonalną ścianę, na której będą zawieszone nawet niektóre elektronarzędzia. W sklepie Pafen znajdziesz wiele pojedynczych elementów, które wykorzystasz w dowolnej konfiguracji np. uchwyt ścienny Multiholder. Jeśli w miejscu pracy dużo się pyli, warto przemyśleć zakup kuwet Truck Plus z zamknięciem w postaci przezroczystej klapki. Ilość kombinacji jest niemal nieograniczona.

Wybierz najlepsze tablice narzędziowe do warsztatu

Już wkrótce będziesz mógł pochwalić się swoim pięknym i niezwykle praktycznym miejscem pracy. Wybierz z oferty Pafen tablicę w idealnym dla Ciebie rozmiarze, dodaj do niej elementy ułatwiające zachowanie porządku i ergonomii w pracy i gotowe! Nie musisz się jednak martwić, jeśli nie wiesz, jak zaplanować wygląd tablicy. Dla ułatwienia przygotowaliśmy dla Ciebie gotowe zestawy. Oczywiście jesteśmy do Twojej dyspozycji, jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej.

Wybierz język
  • Polski
  • English
  • Deutsch