Zbijaki do lodu

W zimie nie tylko śnieg bywa uciążliwy. Właściciele domów jednorodzinnych, firm lub innych nieruchomości muszę też na bieżąco usuwać lód, który zalega na chodnikach, podwórkach i parkingach. Takie zadanie nie należy do najprostszych. Dlatego warto zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt do skuwania lodu. Zbijaki do lodu możesz wygodnie zamówić w naszym sklepie!

Czytaj więcej

Skuwacz do lodu – co to jest?

Lód jest bardzo śliski, przez co stanowi spore zagrożenie dla przechodniów i mieszkańców. Bardzo często nie widać go spod grubej pokrywy śnieżnej, a wówczas łatwo o wypadek.

Czytaj więcej

Skuwacz do lodu to urządzenie, które składa się z drewnianego uchwytu i metalowej końcówki, która została zaprojektowana w taki sposób, aby skutecznie kruszyć nawet bardzo twardy lód. Zbijak do lodu pomoże Ci usunąć śliskie fragmenty bez większego wysiłku. W efekcie ryzyko poślizgnięcia się lub upadku zostanie znacząco zminimalizowane.

Zbijaki do lodu – dlaczego warto je mieć?

Lód zalegający na ziemi w zimie jest bardzo niebezpieczny nie tylko dla przechodniów, ale także dla kierowców. Oczywiście możesz go posypywać piaskiem lub solą, jednak takie działanie rozwiązuje problem tylko na chwilę. Zdecydowanie lepszą opcją będzie całkowite usunięcie pokrywy lodowej przy użyciu nowoczesnych zbijaków do lodu. Jest to szybki i efektywny sposób na poprawę bezpieczeństwa.

Potrzebujesz skuwacza do lodu i szukasz modelu w dobrej cenie? W Pafen zamówisz nowoczesne zbijaki od sprawdzonych dostawców. W zależności od potrzeb możesz kupić jedną sztukę lub cały zestaw. W razie pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Zima
Pafen: Zima
Wybierz język
  • Polski
  • English
  • Deutsch