Ślizgi dla dzieci

Ślizgi dla dzieci to doskonała alternatywa dla sanek. Ich uniwersalna konstrukcja sprawia, że mogą być bezpiecznie użytkowane przez dzieci w każdym wieku. Ślizgi na śnieg różnią się między sobą kształtem, kolorem i wielkością siedziska. Sprawdź, jakie modele znajdziesz w naszej ofercie i co warto wybrać na nadchodzący sezon zimowy!

Czytaj więcej
Filtry Kategorie

Ślizgi dla dzieci – poczuj zimowe szaleństwo

Ślizgi zimowe są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego o różnej grubości. Zwykle składają się z wyprofilowanego siedziska i jednego lub dwóch uchwytów. Ten element wyposażenia jest bardzo ważny, ponieważ umożliwia zachowanie równowagi podczas szybkiego zjazdu. Ślizgi plastikowe są bardzo trwałe i wydajne. Duża powierzchnia tarcia sprawia, że można na nich zjeżdżać szybciej niż na sankach. Jednocześnie upadek ze ślizgu nie jest bolesny, ponieważ tego rodzaju konstrukcje są niskie i lekkie.

Czytaj więcej

Szeroki wybór ślizgów zimowych w Pafen

Dzieci uwielbiają zabawę na ślizgach. Dlatego warto wybrać dla pociechy model, który będzie w pełni odpowiadał jej upodobaniom. W Pafen przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę ślizgów zimowych w wielu atrakcyjnych kształtach i zachwycających wersjach kolorystycznych. W efekcie bez problemu znajdziesz sanki ślizgi, które spodobają się dziecku i zapewnią mu długie godziny udanej rozrywki na śniegu.

Najlepsze ślizgi dla dzieci na wyciągnięcie ręki

Spadł śnieg i potrzebujesz zestawu ślizgów dla całej rodziny? W takim razie koniecznie sprawdź naszą ofertę i złóż zamówienie jeszcze dziś! W naszym sklepie klienci mogą skorzystać z wygodnych internetowych płatności, a dostawa jest szybka i bezproblemowa. Zapraszamy!

Zima
Pafen: Zima
Wybierz język
  • Polski
  • English
  • Deutsch